KONST / Litografier / Färglitografi 14676095
nr 1467 6095
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 38x28, yttermått inklusive ram: 47x41 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:10:40
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin